A kategória:

„A” korlátlan kategóriás tanfolyamra az vehető fel, aki a megszerezni kívánt vezetői engedély kiadásának feltételéül külön jogszabályban meghatározott életkort betöltötte (24 év), továbbá büntetőjogi felelőssége tudatában aláírásával igazolja, hogy a bejegyzett adatok valódiak, amit a képző szerv köteles ellenőrizni. A vezetői engedély megszerzéséhez szükséges az alapfokú végzettség, melynek meglétéről a járművezető jelölt a jelentkezési lapon nyilatkozik, ezt követően a vizsgaigazolás kiállításáig igazolni kell azt hitelt érdemlő módon. Az elméleti oktatás utolsó előadási időpontjára a jelentkezőnek érvényes orvosi alkalmassági vizsgálattal kell rendelkeznie. A jelentkező (tanuló) kitölti a jelentkezési lapot, meglévő kategóriák esetén egy darab fénymásolatot mellékel az érvényes vezetői engedélyéről. Ön „A” kategóriás motorkerékpár jogosítvánnyal oldalkocsi nélküli kétkerekű motorkerékpárt vezethet, mely legalább 595 cm3 hengerűrtartalommal és legalább 40 kW teljesítménnyel rendelkezik.

T-Reál Autósiskola Impresszum